Horizontalūs pieno aušintuvai MUELLER

Aukštos kokybės aušinimas, užtikrinantis pieno kokybę

MUELLER siūlo skirtingus aušintuvus, atitinkančius jūsų lūkesčius. Individualiai pagal Jūsų ūkio dydi parinksime kompleksinį sprendimą.

Pasirinkite formą ir dydį, kad būtų sukurta tobula aušinimo aplinka jums ir jūsų ūkiui. Mūsų horizontalūs pieno aušintuvai greitai ir efektyviai atvėsina pieną su sprendimu, pagal jūsų pageidaujamą pieno kiekį. Tai kokybiškas aušinimas ambicingiems ūkininkams.
 

MUELLER Kokybė yra viskas

Ūkininko nauda


Horizontalūs pieno aušinimo šaldytuvai yra patikimas pasirinkimas norint pasiekti greitą ir nuoseklų aušinimą. Garantuojamas didelio našumo aušinimas kiekvieną kartą;

- Tvirtas ir patvarus dizainas, sukurtas tarnauti ilgus metus

- Galingas ir efektyvus aušinimas, kad pienas būtų kokybiškas

- Pažangi plovimo sistema, užtikrinanti aukščiausius higienos standartus.

Pagrindiniai privalūmai


Kokybiškas aušinimas kiekvienai melžimo sistemai, nesvarbu, ar ji būtų robotizuota, ar įprasta aikštelė, mes turime jums sprendimą; - Įrengtas greitas ir efektyvus plovimas.

- Galimos tiesioginio aušinimo ir čilerio aušinimo versijos

- Visose talpyklose yra įdiegta išmani programinė įranga, kuri suteikia protingą valdymą ir išsamią įžvalgą apie kiekvieną aušinimo proceso aspektą.

 

Garantuokite, kad jūsų pienas bus visada kokybiškas


Jūs sunkiai dirbate dėl savo pieno. Įsitikinkite, kad jis visada yra saugiose rankose. Sužinokite, kaip mūsų aušinimo šaldytuvai gali padėti jūsų verslui. Susisiekite ir sužinokite daugiau. Mes pasiruošę padėti.