Horizontalūs pieno aušintuvai

Aukštos kokybės aušinimas, užtikrinantis pieno saugumą

Lengvai ir intuityviai palaikykite pieno kokybę. Ekonomiškoje konstrukcijoje yra lazeriu suvirintas laisvo srauto garintuvas, užtikrinantis greitą ir efektyvų pieno aušinimą. „Fullwood Packo“ siūlo skirtingus rezervuarus, atitinkančius jūsų unikalią ūkio sąranką, ir visi turi tą pačią tvirtą konstrukciją ir pažangiausią dizainą. Kiekviename šaldytuve yra „iControl“ – išmanusis skaitmeninis asistentas su daugybe funkcijų, kurios pagerina jūsų aušinimo ir plovimo patirtį.

Pasirinkite formą ir dydį, kad būtų sukurta tobula aušinimo aplinka jums ir jūsų ūkiui. Mūsų horizontalūs pieno aušinimo rezervuarai greitai ir efektyviai atvėsina pieną su sprendimu, atitinkančiu jūsų pageidaujamą pieno kiekį. Tai patikimas aušinimas ambicingiems ūkininkams.
 

Kokybė yra viskas

Ūkininko nauda


Horizontalūs pieno aušinimo šaldytuvai yra patikimas pasirinkimas norint pasiekti greitą ir nuoseklų aušinimą. Garantuojamas didelio našumo aušinimas kiekvieną kartą;

- Tvirtas ir patvarus dizainas, sukurtas tarnauti ilgus metus

- Galingas ir efektyvus aušinimas, kad pienas būtų geriausias

- Pažangi plovimo sistema, užtikrinanti aukščiausius higienos standartus.

Pagrindiniai privalūmai


Pažangus aušinimas su išmania ir į ateitį nukreipta funkcija, galima įvairių matmenų ir dydžių. Kiekvienai melžimo sistemai, nesvarbu, ar ji būtų robotizuota, ar įprasta, mes turime jums suderinamą sprendimą; - Įrengtas Eco-Wash, užtikrinantis greitą ir efektyvų plovimą.

- Galimos tiesioginio išsiplėtimo aušinimo ir ledo vandens aušinimo versijos

- Visose talpyklose yra įdiegta „iControl“ – išmani ir intuityvi programinė įranga, kuri suteikia protingą valdymą ir išsamią įžvalgą apie kiekvieną aušinimo proceso aspektą.

- Fullwood Packo Cooling App visada jus informuos.

 

Garantuokite, kad jūsų pienas puikiai išsilaikys


Jūs sunkiai dirbate dėl savo pieno. Įsitikinkite, kad jis visada yra saugiose rankose. Sužinokite, kaip mūsų aušinimo šaldytuvai gali padėti jūsų verslui. Susisiekite ir sužinokite daugiau be įsipareigojimų ar spaudimo. Nesvarbu, ar tai būtų trumpas klausimas, ar nuodugnus pokalbis, mes pasiruošę padėti.