Pašarų pristūmimo robotas MOOV 2.0

Roboto privalumai :

  • 24/7 galimybė gauti šviežaus pašaro
  • Didesnis pašaro suvartojimas
  • Didesnis primilžis

Moov 2.0 stumia pašarus link šėrimo tako tvoros 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kad jūsų gyvuliai visada turėtų prieigą prie šviežio stambiojo pašaro. Taip išvengsite problemų su priekinėmis nagomis ir ketera, be kita ko, jūsų karvėms nebereikia išsitiesti, kad pasiektų pašarą.


Jei norite pagerinti gyvulių sveikatingumą, automatinis pašarų pristūmimas gali būti labai naudingas. Pradedant nuo prieauglio, kur turint stambaus pašaro, prieskrandis gali tinkamai vystytis. Dažniau ėdant mažesnes tos pačios sudėties pašarų porcijas, susidaro stabilus pH (5,8 – 7).

Štai kaip veikia Moov 2.0


Moov 2.0“ savo maršrutą pradeda nuo įkrovimo stoties. Šią įkrovimo stotelę galima sumontuoti fermos viduje arba išorėje. Pašarų stūmimo roboto maršrutus galite programuoti ir reguliuoti patys. Tai leidžia nustatyti neribotą skaičių maršrutų įvairioms gyvulių grupėms. Robotas remiasi atsakiklio transponderio technologija, kad nustatytų savo esamą padėtį. Šie atsakikliai yra įgręžti į grindis ir tvarkingai paslėpti, todėl jie netrukdo jokiai kitai veiklai tvarte.

Tinka kiekvienam tvartui


Moov 2.0 pašarų pristūmimo robotas tinka kiekvienam tvartui. Važiuojant ne mažesniu nei 12 metrų per minutę greičiu, Moov 2.0 gali dirbti ir didelėse fermose. Roboto ratus varo du varikliai su efektyviomis hipoidinėmis pavarų dėžėmis. Specialus profilis ant ratų ir didelis ratukas roboto priekyje padeda maksimaliai padidinti našumą.


Kliūtys nėra problema


Ar fermoje yra kliūtis? O gal aukščio skirtumas? Jokiu problemu! Moov 2.0 turi pakėlimo funkciją. Būgnas gali pakelti rėmą iki 70 mm aukščio, todėl robotas gali lengvai pravažiuoti nelygias grindų vietas. Pakėlus bugną taip pat lengviau kilti ir nusileisti nuokalnėmis. Iki 15 % nuolydis nesukelia problemų.

Išmanus šėrimas su pašarų pristumimo robotu

Specifikacija Moov 2.0

Greitis 12 metrų/min

Elektra varomas būgnas

Nerūdijančio plieno būgnas

Dėka hipoidinės pavaros sistemos tiesioginė ratų pavara  

Specialus profilis ratų

Ratukas: 140 mm

Svoris 680kg.

J-Touch  Nuotolinis valdymas

Roboto aukštis : 1013mm.

Viršutinio dangčio skermuo : 1317 mm

Būgno diametras 1140 mm 

Būgno pakėlimo opcija 70mm.