Melžimo robotas Merlin

Protingas pasirinkimas - melžimo robotas „M²erlin”

Automatinė melžimo sistema M2erlin yra paremta daugiau nei 20 metų melžimo robotų patirtimi. Pagrindiniai M2erlin komponentai ir funkcinės sritys, įskaitant modulinę melžimo struktūrą, karvių nukreipimą ir melžimo rankos dizainą bei funkcijas, buvo sukurti pagal griežtus pramonės standartus.


Išradinga koncepcija maksimaliam lankstumui

M2erlin galima lengvai integruoti į esamus arba naujus tvarto išdėstymus. Ir tai nepriklausomai nuo to, ar planuojamas laisvas ar priverstinis karvių srautas . Naudojant standartinę M²erlin automatinio gyvūnų stebėjimo įrangą, kiekvieno melžimo metu automatiškai registruojamas ir įvertinamas kiekvienos karvės pieno kiekis, produkcijos rodikliai, kreivės progresija, aktyvumas, laidumas, poilsio laikas, riebalai, baltymai ir laktozė,somątų kiekis,aptinkamas kraujas. Vertingi duomenys gali būti naudojami iki pat cistų požymių, medžiagų apykaitos sutrikimų ir šlubavimo. Tai suteikia patikimą informaciją apie rujos aptikimą.Merlin roboto brošiura

Duomenis iš pirmo žvilgsnio

Reguliuojamas, standartiškai įrengtas kiekvieno įrenginio jutiklinis ekranas užtikrina logišką M²erlin vaizdą ir lengvą valdymą. Kartu su M²erlin DataView taip pat yra naujoviška prietaisų skydelio programa, kuria visi melžimo ir šėrimo duomenys perduodami kiekvienai karvei realiu laiku. M²erlin DataView gali būti naudojamas kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

 

Ūkininko nauda


- „M²erlin“ siūlo visišką lankstumą ir nuoseklius rezultatus visiems ūkiams, nesvarbu, ar jie būtų dideli, ar maži. Didesnis primilžis su mažesniu stresu – tai protingas požiūris į melžimą;
- Rami aplinka karvės, todėl gaunamas didesnis primilžis

- Visada užtikrinkite aukštos kokybės pieną savo šaldytuve

- Puiki investicijų grąža dėl energijos vartojimo efektyvumo ir tvirto ir ilgalaikio dizaino

- Lankstus požiūris į įrengimą ir karvių srautą, atitinkantį jūsų ūkyje.

- Sumanus ūkio valdymas, siekiant geresnio darbo ir asmeninio gyvenimo balanso bei kontrolės.

Pagrindiniai bruožai


- Joks kitas robotas nemelžia kaip M²erlin. Kiekvienas M²erlin pagamintas su tvirtomis naujoviškomis savybėmis, kurios gali pakeisti jūsų melžimo veiklą;

- M²erlin robotinė ranka veikia elektra, o ne suslėgtu oru, todėl melžimo metu karvės atsipalaidavusios ir ramiau.

- Patogi erdvius gardas tinka visų dydžių karvėms, todėl sumažėja stresas jas melžiant.

- Fullwood Packo FullCount gali patikimai nustatyti jūsų somatinių ląstelių skaičių, kartu su FullQuest ir CrystaLab, kad būtų galima stebėti visą karvių sveikatą.

- „M²erlin“ teikia pirmenybę energijos vartojimo efektyvumui ir visada sunaudoja mažai energijos

- HMI jutiklinis ekranas (žmogaus mašinos sąsaja) leidžia pasiekti svarbius duomenis ir rodo aiškią esamos mašinos būsenos apžvalgą kiekviename melžimo etape.

- Unikalus šėrimo lovelis atsidaro melžimo metu ir užsidaro pasibaigus melžimui prieš atsidarius vartams, kad karvė būtų patofu, todėl padidėja išėjimo greitis ir per dieną turime daugiau melžimų skaičių.
 
 

Norite sužinoti, kuo „M²erlin“ skiriasi?

Kaip M²erlin gali būti unikalus melžimo robotas, gali padaryti robotizuotąmelžimą patogesnį ir produktyvesnį jūsų ūkyje? Mielai papasakosime daugiau. Nesvarbu, ar tai būtų trumpas klausimas, ar nuodugnus pokalbis, mes pasiruošę padėti.