Melžimo robotas M²erlin

Protingas pasirinkimas - melžimo robotas „M²erlin”

Automatinė melžimo sistema M²erlin yra paremta daugiau nei 20 metų melžimo robotų gamybos patirtimi. Pagrindiniai M²erlin komponentai ir funkcinės sritys, įskaitant modulinę melžimo struktūrą, karvių nukreipimą ir melžimo rankos dizainą bei funkcijas, buvo sukurti pagal pramoninius standartus.


Maksimalus lankstumas

M²erlin galima lengvai integruoti į senas arba naujas fermas. Ir tai nepriklausomai nuo to, ar planuojamas laisvas ar priverstinis karvių judėjimo srautas . M²erlin turi du įėjimo ir du išėjimo vartus , kuriuos lengva pritaikyti pagal Jūsų fermos išplanavimą. Naudojant standartinę M²erlin automatinio gyvulių stebėjimo įrangą, kiekvieno melžimo metu automatiškai registruojamas ir įvertinamas kiekvienos karvės pieno kiekis, produkcijos rodikliai, kreivės progresija, aktyvumas, laidumas, poilsio laikas, riebalai, baltymai ir laktozė, somątų kiekis, aptinkamas kraujas. Vertingi duomenys gali būti naudojami iki pat cistų požymių, medžiagų apykaitos sutrikimų ir šlubavimo. Tai suteikia patikimą informaciją apie rujos aptikimą.Merlin roboto brošiura

Duomenis iš pirmo žvilgsnio

Reguliuojamas, standartiškai įrengtas kiekvieno įrenginio jutiklinis ekranas užtikrina logišką M²erlin vaizdą ir lengvą valdymą. Kartu su M²erlin DataView taip pat yra naujoviška prietaisų skydelio programa, kuria visi melžimo ir šėrimo duomenys perduodami kiekvienai karvei realiu laiku. M²erlin DataView gali būti naudojamas kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

 

Ūkininko nauda


- „M²erlin“ siūlo visišką lankstumą ir nuoseklius rezultatus visiems ūkiams, nesvarbu, ar jie būtų dideli, ar maži. Didesnis primilžis mažiau streso – tai protingas požiūris į melžimą;
- Rami aplinka karvėms

- Visada užtikrinamas aukštos kokybės pienas Jūsų šaldytuve

- Puiki investicijų grąža dėl energijos vartojimo efektyvumo ir tvirto nerūdijančio plieno dizaino

- Lankstus požiūris į įrengimą ir karvių srautą, atitinkantį jūsų ūkyje.

- Sumanus ūkio valdymas, siekiant geresnio darbo rezultato ir asmeninio gyvenimo balanso bei kontrolės.

Pagrindiniai bruožai


- Kiekvienas M²erlin pagamintas su tvirtomis naujoviškomis savybėmis, kurios gali pakeisti jūsų melžimo veiklą;

- M²erlin roboto ranka veikia elektra, o ne suslėgtu oru, todėl melžimo metu karvės atsipalaidavusios ir ramios.

- Patogus erdvius gardas tinka visų dydžių karvėms, todėl sumažėja stresas melžimo metu.

- FullCount gali patikimai nustatyti jūsų somatinių ląstelių skaičių, kartu su FullQuest laidumas iš ketvirčių ir CrystaLab pieno sudėties analizatorius Baltymai,riebalai,laktozė kiekvieno melžimo metu kiekvienai karvei, padės stebėti visą karvių sveikatingumą.

- „M²erlin“ teikia pirmenybę energijos vartojimo efektyvumui, sunaudoja mažai energijos

- HMI jutiklinis ekranas (žmogaus mašinos sąsaja) leidžia pasiekti svarbius duomenis ir rodo aiškią esamos mašinos būsenos apžvalgą kiekviename melžimo etape.

- Unikalus šėrimo lovelis atsidaro melžimo metu ir užsidaro pasibaigus melžimui prieš atsidarius vartams, kad karvei būtų patogu, padidėja išėjimo greitis.

 
 

Norite sužinoti, kuo „M²erlin“ skiriasi?

Kaip M²erlin gali būti unikalus melžimo robotas, gali padaryti robotizuotą melžimą patogesnį ir produktyvesnį jūsų ūkyje? Mielai papasakosime daugiau. Mes pasiruošę padėti.