Melžimo robotas Merlin

Protingas pasirinkimas - melžimo robotas „M²erlin”

Automatinė melžimo sistema M2erlin yra paremta daugiau nei 20 metų melžimo robotų patirtimi. Pagrindiniai M2erlin komponentai ir funkcinės sritys, įskaitant modulinę melžimo struktūrą, karvių nukreipimą ir melžimo rankos dizainą bei funkcijas, buvo sukurti pagal aukščiausius pramonės standartus.


Išradinga koncepcija maksimaliam lankstumui

M2erlin galima lengvai integruoti į esamus arba naujus tvarto išdėstymus. Ir tai nepriklausomai nuo to, ar planuojamas laisvas ar priverstinis karvių judėjimas . Naudojant standartinę M²erlin gyvulių stebėjimo įrangą, kiekvieno melžimo metu automatiškai registruojamas ir įvertinamas kiekvienos karvės pieno kiekis, produkcijos rodikliai, kreivės progresija, aktyvumas, laidumas, poilsio laikas, riebalai, baltymai ir laktozė, somątinių ląstelių kiekis, aptinkamas kraujas. Vertingi duomenys gali būti naudojami iki pat cistų požymių, medžiagų apykaitos sutrikimų ir šlubavimo. Tai suteikia patikimą informaciją apie rujos aptikimą.Merlin roboto brošiura

Duomenis iš pirmo žvilgsnio

Reguliuojamas jutiklinis ekranas užtikrina aišku M²erlin vaizdą ir lengvą valdymą. Kartu su M²erlin DataView taip pat yra naujoviška prietaisų skydelio programa, kuria visi melžimo ir šėrimo duomenys perduodami kiekvienai karvei realiu laiku. M²erlin DataView gali būti naudojamas kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

 

Ūkininko nauda


- „M²erlin“ siūlo visišką lankstumą. Didesnis primilžis mažinant stresą – tai protingas požiūris į melžimą;
- Rami aplinka, mažinant stresą.

- Visada užtikrinkite aukštos kokybės pieną savo šaldytuve.

- Puiki investicijų grąža dėl energijos vartojimo efektyvumo ,kokybiško dizaino.

- Lankstus pritaikymas karvių judėjimui jūsų ūkyje.

- Efektyvus ūkio valdymas, siekiant efektyvaus darbo ir asmeninio gyvenimo balanso bei kontrolės.

Pagrindiniai bruožai


- M²erlin pagamintas iš nerūdijančio plieno;

- M²erlin robotinė ranka veikia trimis servo elektros varikliais , o ne suslėgtu oru, todėl melžimas vyksta tyliai -tik pulsacija.

- Erdvus gardas tinka visų dydžių karvėms, nesuspaudžiant jos .

- FullCount gali patikimai nustatyti jūsų somatinių ląstelių skaičių, kartu su FullQuest elektrinis laidumas ir CrystaLab pieno analizatorius nustatantis kiekvieno melžimo metu riebalus, baltymus, laktozę, leidžia Jums stebėti kiekvienos karvės sveikatą ir užkirsti kelią ligai ankstivoje stadijoje

- „M²erlin“ sunaudoja mažai energijos. Unikali plovimo sistema.

- HMI jutiklinis ekranas (žmogaus mašinos sąsaja) leidžia pasiekti svarbius duomenis ir rodo aiškią esamos mašinos būsenos apžvalgą kiekviename melžimo etape.

- Šėrimo lovelis atsidaro melžimo metu ir užsidaro pasibaigus melžimui prieš atsidarius vartams, kad karvė būtų patogu, greitesnis išėjimas.

- Davikliai ant kaklo nustatantys atrajojimą, ėdimo laiką, rują. Optimalus sėklinimo laikas.
 
 

Norite sužinoti, kuo „M²erlin“ skiriasi?

M²erlin gali būti unikalus melžimo robotas, gali padaryti produktyvesnį jūsų ūkį? Mielai papasakosime daugiau. Mes pasiruošę padėti.